Resultat Total - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  E 47 5. Afsnit 2014-2015    Udskriftsdato  12 juni 2015   
  Stævne by  Helsingør    Udskriftstidspunkt  21:15   
  Arrangør  Helsingør Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  12 juni 2015         
 
 
Løb 1, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2015 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Johanne Weber  2005              1:33.62   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Caroline Villum Færch  2005              1:34.87   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Emmely Östman Pedersen  2005              1:37.38   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Caroline Trøjgaard  2005              1:39.45   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Filippa Martinsen  2005              1:39.90   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Ida Marie Platzer  2005              1:40.08   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Mille Vester-Christensen  2005              1:42.67   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Andrea Søeborg  2006              2:00.65   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Arendse Arrild Lyngfeldt  2006              2:01.28   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
10  Lucca Kanstrup-Clausen  2006              2:02.42   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Mikkeline Rud Wiberg  2005              DNS   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Silvia Martinsen  2007              DNS   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
 
Løb 1, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Martha Hjuler Britze  2004              1:24.38   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Josephine Lysdahl  2004              1:30.55   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Pauline Drucker  2004              1:34.40   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Josefine Westergaard  2004              1:35.13   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Anna Nørskov  2004              1:35.96   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Mathilde Edele Borg  2004              1:36.40   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Juliane Camille Mathiasen  2004              1:38.93   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Kristine G. Skjærbæk  2004              1:38.98   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Arwen Nybo  2004              1:39.60   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
10  Emilia van Wyk B. Jensen  2004              1:43.04   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
11  Mathilde Busch Erhardi  2004              1:49.00   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
12  Caroline N.r. Søndergaard  2004              1:55.10   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Emma Jakobsen  2004              DNS   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Ida Sophie Hinsch Olsen  2004              DNS   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
 
Løb 1, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Sophie Gjelstrup  2002              1:19.93   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Victoria Husted Volden  2003              1:25.32   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Camilla Kaavé  2003              1:26.16   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Rebecca Sangild  2003              1:27.66   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Carla Lyhne Weiner  2003              1:27.94   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Freja Stenbækgård  2003              1:29.89   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Ulrikke Juul Søeborg  2003              1:30.50   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Ellen A. Skov  2003              1:30.75   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Filippa Olivia Rützou  2003              1:38.48   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
10  Mathilde Skjøth-Rasmussen  2003              1:40.49   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
11  Lea Bach Nielsen  2003              1:40.70   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
12  Annika Gøtze Iversen  2003              1:44.06   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
13  Anne Bagge Ravn  2003              1:48.45   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
 
Løb 2, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2015 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Marius Lundsteen Brøndum  2005    168          1:28.66   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Alexander Halken  2005    108          1:42.48   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Rasmus Fabricius Pedersen  2005    86          1:50.84   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
 
Løb 2, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Sebastian Hviid Larsen  2004    236          1:19.13   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Julian Birch  2004    182          1:26.23   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Bjørn Cramer Hansen  2004    153          1:31.41   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Lucas Kaavé  2004    153          1:31.48   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Eigil Sigfusson  2004    119          1:39.26   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Frederik Rink Larsen  2004    114          1:40.82   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Julius Rix Melchiorsen  2004    105          1:43.59   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
William Pohl Stangerup  2004    99          1:45.54   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Lucas T. Mortensen  2004              DNS   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
 
Løb 2, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Asger Hugo Juul  2003    236          1:19.13   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
William Kristensen  2003    209          1:22.43   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Julius Højgaard Allin  2003    151          1:31.85   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Janus Schnabl  2003    137          1:34.73   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Mathias Filtenborg  2003    137          1:34.82   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
August Bruun Henriksen  2002    135          1:35.25   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Valdemar Kristensen  2003    129          1:36.71   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Kasper Milton Smith  2003    120          1:39.14   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Enzo Sorgini  2003    103          1:44.13   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
10  Frederik la Cour  2003    98          1:45.95   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
11  Ludvig Montag  2003    85          1:51.02   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
12  Jacob Kalør  2003    80          1:53.46   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
 
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2015 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Caroline Salskov Jensen  2005    241          1:40.10   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Johanne Weber  2005    198          1:46.91   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Alma Olander  2005              DNS   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
 
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Mathilde Hedager  2004    220          1:43.18   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Laura Nellemann  2004    220          1:43.20   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
 
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Sophie Gjelstrup  2002    311          1:32.03   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Mathilde Kehlet  2003    293          1:33.88   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Emma Clausen  2003    213          1:44.39   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Lea Bach Nielsen  2003    207          1:45.26   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Amalie Kolstrup-Timm  2003    182          1:49.93   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
 
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Thor Majvig Mogensen  2004    162          1:41.86   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Christoffer Harmsen  2004    96          2:01.37   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
 
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Karl Gustav B. Toft  2002    270          1:25.96   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Janus Rosholm  2002    236          1:29.94   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Filip Bruhn  2003    233          1:30.31   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Thorvald Bomholt Larsen  2003    151          1:44.33   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Otto Walther Holst  2003    143          1:46.21   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Jakob Bjerg Snekkersten  2003              DSQ  1 Hånd v. 75 m 
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Max Albertsen  2003              DSQ  1 Hånd v. 75 m 
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
 
Løb 5, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2015 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Caroline Trøjgaard  2005    217          38.67   
  Helsingør Svømmeklub                   
Clara Secher Termansen  2005    187          40.63   
  Hørsholm Svømmeforening                   
Filippa Martinsen  2005    182          40.94   
  Helsingør Svømmeklub                   
Emmely Östman Pedersen  2005    177          41.32   
  Helsingør Svømmeklub                   
Alma Olander  2005    153          43.36   
  Helsingør Svømmeklub                   
Arendse Arrild Lyngfeldt  2006    125          46.45   
  Helsingør Svømmeklub                   
Lucca Kanstrup-Clausen  2006    112          48.14   
  Helsingør Svømmeklub                   
Katrine G. Kristensen  2005    104          49.28   
  Helsingør Svømmeklub                   
Silvia Martinsen  2007    99          50.07   
  Helsingør Svømmeklub                   
10  Andrea Søeborg  2006    89          51.96   
  Helsingør Svømmeklub                   
11  Rebecca Maria Bagger  2005    75          54.99   
  Helsingør Svømmeklub                   
Mikkeline Rud Wiberg  2005              DNS   
  Helsingør Svømmeklub                   
Frederikke Syberg Glud  2006              DSQ   
  Helsingør Svømmeklub                   
 
Løb 5, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Kaya Vennick Haugbølle  2004    262          36.28   
  Hørsholm Svømmeforening                   
Anna Nørskov  2004    234          37.69   
  Søllerød Svømmeklub                   
Laura Nellemann  2004    226          38.15   
  Søllerød Svømmeklub                   
Mathilde Busch Erhardi  2004    163          42.48   
  Hørsholm Svømmeforening                   
Cornelia Ellermann  2004    95          50.84   
  Helsingør Svømmeklub                   
Mathilde Syberg Glud  2004    75          54.91   
  Helsingør Svømmeklub                   
Emilia van Wyk B. Jensen  2004              DNS   
  Hørsholm Svømmeforening                   
Ida Sophie Hinsch Olsen  2004              DNS   
  Helsingør Svømmeklub                   
 
Løb 5, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Rebecca Sangild  2003    308          34.41   
  Søllerød Svømmeklub                   
Filippa Olivia Rützou  2003    210          39.06   
  Hørsholm Svømmeforening                   
Emma Clausen  2003    190          40.42   
  Helsingør Svømmeklub                   
Cille S. Christoffersen  2003    177          41.33   
  Helsingør Svømmeklub                   
Felicia Uhrenholdt  2003    104          49.38   
  Helsingør Svømmeklub                   
 
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2015 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Alexander Nørby  2006    125          40.51   
  Hørsholm Svømmeforening                   
Rasmus Fabricius Pedersen  2005    119          41.17   
  Hørsholm Svømmeforening                   
Johan Kemnitz Sørensen  2005    118          41.28   
  Helsingør Svømmeklub                   
Asger Temdrup Hvilsom  2007    90          45.29   
  Helsingør Svømmeklub                   
Nicklas Reinstrup  2006    73          48.49   
  Helsingør Svømmeklub                   
Linus Heinrichsen  2006    69          49.40   
  Helsingør Svømmeklub                   
Valdemar Menck Nielsen  2005              DNS   
  Helsingør Svømmeklub                   
 
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Lucas Kaavé  2004    164          37.02   
  Hørsholm Svømmeforening                   
William Pohl Stangerup  2004    120          41.13   
  Hørsholm Svømmeforening                   
Frederik Rink Larsen  2004    119          41.20   
  Hørsholm Svømmeforening                   
Julius Rix Melchiorsen  2004    106          42.86   
  Hørsholm Svømmeforening                   
Patrick Lind  2004    103          43.18   
  Helsingør Svømmeklub                   
Christoffer Harmsen  2004    88          45.61   
  Hørsholm Svømmeforening                   
Lucas T. Mortensen  2004    86          45.98   
  Helsingør Svømmeklub                   
 
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub                   











 
Asger Hugo Juul  2003    295          30.47   
  Søllerød Svømmeklub                   
Christoffer Weiss  2002    293          30.53   
  Søllerød Svømmeklub                   
William Kristensen  2003    237          32.76   
  Søllerød Svømmeklub                   
Alexander Stærkær  2002    197          34.83   
  Helsingør Svømmeklub                   
Jakob Bjerg Snekkersten  2003    133          39.69   
  Helsingør Svømmeklub                   
Enzo Sorgini  2003    132          39.79   
  Helsingør Svømmeklub                   
Pelle Reinicke  2003    66          50.01   
  Helsingør Svømmeklub                   
Mikkel Andre Abildskov  2003              DNS   
  Helsingør Svømmeklub                   
 
Løb 7, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2005-2015 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m  100m  150m    Opnået  Status 
  Klub                   











 
Caroline Salskov Jensen  2005    247          3:16.32   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Caroline Villum Færch  2005    230          3:20.85   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Clara Secher Termansen  2005    148          3:52.56   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
 
Løb 7, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2004-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m  100m  150m    Opnået  Status 
  Klub                   











 
Martha Hjuler Britze  2004    277          3:08.93   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Josephine Lysdahl  2004    245          3:16.75   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Kaya Vennick Haugbølle  2004    233          3:20.03   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Mathilde Hedager  2004    230          3:20.97   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Pauline Drucker  2004    222          3:23.23   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Mathilde Edele Borg  2004    216          3:25.04   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Josefine Westergaard  2004    165          3:44.60   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Caroline N.r. Søndergaard  2004    159          3:47.08   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Kristine G. Skjærbæk  2004    159          3:47.36   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
10  Juliane Camille Mathiasen  2004    157          3:48.20   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
11  Arwen Nybo  2004    148          3:52.66   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
 
Løb 7, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m  100m  150m    Opnået  Status 
  Klub                   











 
Camilla Kaavé  2003    319          3:00.28   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Victoria Husted Volden  2003    301          3:03.70   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Freja Stenbækgård  2003    255          3:14.28   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Ellen A. Skov  2003    235          3:19.45   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Mathilde Kehlet  2003    225          3:22.53   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Carla Lyhne Weiner  2003    223          3:23.13   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Ulrikke Juul Søeborg  2003    208          3:27.77   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Amalie Kolstrup-Timm  2003    201          3:30.05   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Mathilde Skjøth-Rasmussen  2003              DNS   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
 
Løb 8, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 2005-2015 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m  100m  150m    Opnået  Status 
  Klub                   











 
Alexander Nørby  2006    112          3:47.34   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Valdemar Menck Nielsen  2005              DNS   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
 
Løb 8, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m  100m  150m    Opnået  Status 
  Klub                   











 
Sebastian Hviid Larsen  2004    264          2:50.74   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Thor Majvig Mogensen  2004    167          3:18.71   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Bjørn Cramer Hansen  2004    159          3:22.21   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Eigil Sigfusson  2004    117          3:43.66   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
 
Løb 8, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m  100m  150m    Opnået  Status 
  Klub                   











 
Christoffer Weiss  2002    320          2:40.24   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Karl Gustav B. Toft  2002    264          2:50.86   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Janus Rosholm  2002    234          2:57.84   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Max Albertsen  2003    228          2:59.21   
  Søllerød Svømmeklub                   
                     
Thorvald Bomholt Larsen  2003    175          3:15.96   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
August Bruun Henriksen  2002    166          3:19.34   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Otto Walther Holst  2003    162          3:20.76   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Janus Schnabl  2003    148          3:27.16   
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
Julius Højgaard Allin  2003    135          3:33.34   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
10  Alexander Stærkær  2002    130          3:36.14   
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Johan Heeno Rasmussen  2002              2:41.75  EXTRA 
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Mattias Houen  2002              2:42.53  EXTRA 
  Helsingør Svømmeklub                   
                     
Filip Bruhn  2003              DSQ  Ej samtig ber v 125m 
  Hørsholm Svømmeforening                   
                     
 
Løb 9, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 0-2015 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Hørsholm Piger 1    261          2:45.74   
  Hørsholm Svømmeforening                   
  Camilla Kaavé  2003      40.71        40.71   
  Martha Hjuler Britze  2004                 
  Victoria Husted Volden  2003                 
  Filippa Olivia Rützou  2003      2:45.74        2:45.74   
                     
Søllerød Girls K2  2002    259          2:46.13   
  Søllerød Svømmeklub                   
  Carla Lyhne Weiner  2003      39.86        39.86   
  Mathilde Kehlet  2003                 
  Rebecca Sangild  2003                 
  Sophie Gjelstrup  2002      2:46.13        2:46.13   
                     
Hørsholm Piger 2    245          2:49.21   
  Hørsholm Svømmeforening                   
  Josephine Lysdahl  2004      43.09        43.09   
  Caroline Salskov Jensen  2005                 
  Kaya Vennick Haugbølle  2004                 
  Mathilde Edele Borg  2004      2:49.21        2:49.21   
                     
Helsingør Giga Swags 1  2003    233          2:51.89   
  Helsingør Svømmeklub                   
  Ulrikke Juul Søeborg  2003      42.45        42.45   
  Amalie Kolstrup-Timm  2003                 
  Ellen A. Skov  2003                 
  Freja Stenbækgård  2003      2:51.89        2:51.89   
                     
Helsingør Giga Swags 3  2003    214          2:57.04   
  Helsingør Svømmeklub                   
  Emmely Östman Pedersen  2005                 
  Johanne Weber  2005                 
  Caroline Villum Færch  2005                 
  Caroline Trøjgaard  2005      2:57.04        2:57.04   
                     
Helsingør Giga Swags 2  2003    192          3:03.34   
  Helsingør Svømmeklub                   
  Mathilde Hedager  2004      41.78        41.78   
  Kristine G. Skjærbæk  2004                 
  Josefine Westergaard  2004                 
  Juliane Camille Mathiasen  2004      3:03.34        3:03.34   
                     
Søllerød Sharks    192          3:03.38   
  Søllerød Svømmeklub                   
  Mille Vester-Christensen  2005      47.79        47.79   
  Anne Bagge Ravn  2003                 
  Ida Marie Platzer  2005                 
  Annika Gøtze Iversen  2003      3:03.38        3:03.38   
                     
Helsingør K3 Piger              2:26.84  EXTRA 
  Helsingør Svømmeklub                   
  Linnea Hietala  2004      36.70        36.70   
  Mathilde Maria Thorsen  2004                 
  Fiona Burmester  2003                 
  Olivia Ida Madsen  2003      2:26.84        2:26.84   
                     
 
Løb 10, 4X50m Medley Herrer, Finaler Årg. 0-2015 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Søllerød Boys K2  2002    274          2:24.04   
  Søllerød Svømmeklub                   
  Janus Rosholm  2002      38.56        38.56   
  Karl Gustav B. Toft  2002                 
  Christoffer Weiss  2002                 
  Asger Hugo Juul  2003      2:24.04        2:24.04   
                     
Hørsholm Drenge 1    184          2:44.44   
  Hørsholm Svømmeforening                   
  Sebastian Hviid Larsen  2004      37.79        37.79   
  Otto Walther Holst  2003                 
  Filip Bruhn  2003                 
  Janus Schnabl  2003      2:44.44        2:44.44   
                     
Helsingør Gangsta Squad 1  2003    149          2:56.41   
  Helsingør Svømmeklub                   
  Bjørn Cramer Hansen  2004      44.96        44.96   
  Thorvald Bomholt Larsen  2003                 
  Julius Højgaard Allin  2003                 
  Alexander Stærkær  2002      2:56.41        2:56.41   
                     
Helsingør Gangsta Squad 2  2003    149          2:56.55   
  Helsingør Svømmeklub                   
  Eigil Sigfusson  2004      44.77        44.77   
  Jakob Bjerg Snekkersten  2003                 
  August Bruun Henriksen  2002                 
  Enzo Sorgini  2003      2:56.55        2:56.55   
                     
Søllerød Sharknados    148          2:57.03   
  Søllerød Svømmeklub                   
  Marius Lundsteen Brøndum  2005      42.95        42.95   
  Julian Birch  2004                 
  Ludvig Montag  2003                 
  Valdemar Kristensen  2003      2:57.03        2:57.03   
                     
Søllerød Sharknados 2    133          3:03.34   
  Søllerød Svømmeklub                   
  Kasper Milton Smith  2003                 
  Alexander Halken  2005                 
  Mathias Filtenborg  2003                 
  Frederik la Cour  2003      3:03.34        3:03.34   
                     
 
Løb 11, 4X50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 0-2015 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub                   











 
Helsingør K3 Piger              2:05.81  U/K 
  Helsingør Svømmeklub                   
  Mathilde Maria Thorsen  2004      31.79        31.79   
  Cornelia Vâmosi  2004                 
  Olivia Ida Madsen  2003                 
  Linnea Hietala  2004      2:05.81        2:05.81   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  12 juni 2015 
Licens til Helsingør Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  21:15